Aktuality

Izoban - osvědčený nátěr na betonové nádrže a bazény

je neodmyslitelnou součástí sortimentu barev na beton z Detechy. Kromě hobby zákazníků používá Izoban mnoho měst a obcí na nátěry svých požárních nádrží a koupališť. Povrch natřený Izobanem spolehlivě odolává vodě a veškerým povětrnostním vlivům. Krásný modrý odstín přímo láká ke koupání. Jednou z mnoha uskutečněných aplikací je nátěr koupaliště v Třebívlicích na Litoměřicku a Lomnici nad Popelkou.

Koupaliště 2019 Koupaliště 2019

Prezetnace ve Valašském muzeu

Zástupci Detechy se zúčastnili pracovního setkání na téma Pokrývání střech dřevěným šindelem, které proběhlo v konferenčním sále Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm dne 21.5.2019. Akci pořádalo Metodické centrum pro muzea v přírodě při Národním muzeu v přírodě ve spolupráci s Cechem klempířů pokrývačů a tesařů ČR a Cechem strechárov SK. Diskutovalo se nad připravovanými ,,Pravidly pro pokrývání střech - část dřevěný šindel", které bude vydávat Český cech klempířů, tesařů a pokrývačů a Slovenský cech střechárov. Cílem je sjednocení různorodosti v terminologii a způsobech pokládky dřevěných šindelů. K povrchové úpravě z hlediska nátěru a jeho údržby se vyjádřili naši odborní poradci pan Stanislav Svoboda a Regional manager Petr Janata. Pohovořili o výhodách lazury Karbolineum extra. Seznámili návštěvníky s historií nátěru, odprezentovali své osobní zkušenosti, které doplnili ukázkou realizovaných referenčních staveb.

Rožnov 2019

Akce BaL Slovakia

V rámci posilování obchodní pozice na slovenském trhu se zástupci naší firmy zúčastnili kontraktační akce našeho spřáteleného velkoobchodu BAL SLOVAKIA. Akce proběhla v hotelu Sitno - Vyhne za účasti zástupců maloobchodů z větší části Slovenska. Zákazníci velmi pozitivně vnímali naši účast a projevili velký zájem o naše produkty.

Akce BaL Slovakia Akce BaL Slovakia

Karbolineum Extra - nový design

Cech 2019 Cech 2019 Cech 2019

Školení stříkací technikou Wagner Školení stříkací technikou Wagner Školení stříkací technikou Wagner

Izoban v odstínech pro značení v technických a skladových prostorech

Praktická možnost, jak snadno a rychle pomocí barvy vytvořit výstražné značení na betonovém povrchu stropu, stěny nebo podlahy. Použijte Izoban univerzální syntetickou barvu na beton v odstínu žlutém RAL 1023, bílém RAL 9003 a nyní nově i v černém RAL 9004.

Použití: interiér, exteriér technické a skladové prostory garáže, sklepy, schody, sloupy, podhledy, suterény

Barvu doporučujeme nanášet štětcem nebo válečkem ve dvou vrstvách. Balení: 0,8 kg, 2 kg, 5 kg

Více o barvě Izoban
Izoban černý odstín

Předávání ocenění

Ve čtvrtek 22. 11. se u příležitosti 100. výročí založení ČSR a 27 let Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR uskutečnilo v TOP Hotelu shromáždění podnikatelů a zaměstnavatelů sdružených v KZPS. Akce se zúčastnili významní hosté, premiér Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a náměstci dalších rezortů. V rámci programu bylo předáno 80 ocenění KZPS významným osobnostem, z toho 30 bylo uděleno předsedům a předsedkyním výrobních družstev.
Předávání ocenění Předávání ocenění

Nový reklamní video spot

Reklamní video na impregnační nátěr na dřevo Karbolineum Extra, které se točilo v nedaleko od sídla firmy v Orlických horách.


Země živitelka 2018 Země živitelka 2018

Země živitelka 2018

V termínu od 23. do 28. sprna 2018 proběhl známí veletrh Země živitelka 2018 v Českých Budějovicích. Děkujeme všem zákazníkům, kteří nás na veletru navštívili. Děkujeme za Váš zájem o naše barvy, které pro Vás vyrábíme již více jak 60 let. Rádi jsme Vám poradili. Těšíme se na další setkání s Vámi.

Ve čtvrtek 22. 11. se u příležitosti 100. výročí založení ČSR a 27 let Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR uskutečnilo v TOP Hotelu shromáždění podnikatelů a zaměstnavatelů sdružených v KZPS. Akce se zúčastnili významní hosté, premiér Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a náměstci dalších rezortů. V rámci programu bylo předáno 80 ocenění KZPS významným osobnostem, z toho 30 bylo uděleno předsedům a předsedkyním výrobních družstev.

Akce dodavatelů BaL Hostivař

Dne 28. června 2018 pořádala společnost Barvy a laky Hostivař kontraktační den v Hotelu Studánka u Rychnova nad Kněžnou. Za naši společnost jsme se této akce zúčastnili v původním složení pod vedením Pepy Weisse, který si odchází užívat důchodu. Ládi Cobla,obchodního poradce, který měl na starosti Královehradecký region a který opouští naši firmu. Dále stálicí na marketingu Monikou Muchovou, která se i nadále bude starat o produkty a jejich rozvoj..

BaL Hostivař BaL Hostivař

BaL Pardubice BaL Pardubice

Prezentační akce dodavatelů BaL Hostivař

Ve čtvrtek 19.4.2018 proběhla v Kongresovém centru Lázeňská kolonáda v Poděbradech prezentační akce dodavatelů BaL Hostivař. Detecha - český výrobce zde prezentovala své tradiční nátěrové hmoty. Z divize kosmetiky Regina byly prezentovány výrobky Jelení lůj PRINCEZNA a Jelení lůj PIXEL, které byly českými spotřebiteli zvoleny novinkami roku 2017 v kategorii Dětská kosmetika. Další úspěšnou novinkou je Jelení lůj PERNÍČEK a Jelení lůj ČOKOLÁSKA


od 1.1.2018 - Partner Cechu

Detecha je od 1.1.2018 partnerem a čestným členem Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Tým našich odborných poradců se dne 24.2.2018 jako každoročně zúčastnil už třináctého ročníku

Země živitelka 2017 - tým Detecha Země živitelka 2017 - stánek detail Země živitelka 2017 - stánek

výstavy Barevná inspirace, která se konala u příležitosti valné hromady Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů České republiky ve vestibulu SOŠ Jarov Praha. Akce se zúčastnilo se přes 50 vystavovatelů, partnerů CMLT ČR, ve 30 stáncích, kde byly vystavovány a prezentovány novinky, standardní nátěrové hmoty a nářadí včetně nových ceníků pro sezónu 2018. Vzhledem k tomu, že neformální spolupráce Detechy a Cechu trvá již dlouhou řadu let, byl nám při této příležitosti udělen titul Čestný člen Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů České republiky. Svojí účastí na této akci jsme též potvrdili své partnerství s CMLT, jež bylo oficiálně smluvně uzavřeno od 1. 1. 2018. Jako tradiční výrobci nátěrových hmot nabízíme všem členům Cechu své služby, jak v oblasti materiální, tak odborně poradenské podpory. Chceme být partnery aktivními a prospěšnými. Proto vyzýváme všechny členy Cechu, aby neváhali se na nás obracet se svými dotazy či požadavky.


Země živitelka 2017 - tým Detecha Země živitelka 2017 - stánek detail Země živitelka 2017 - stánek

1.9.2017 - Veletrh Země živitelka

Detecha, byla jedna z mnoha účastníků na veletrhu Země živilelka 2017, kde bylo více než 500 vystavovatelů. Tento ročník byl rekordní v počtu návštěvníků. Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku.


Země živitelka

Pozvánka na veletrh Země živitelka 2017

Detecha, tradiční český výrobce nátěrových hmot, Vás zve k návštěvě svého stánku na veletrhu ZEMĚ ŽIVITELKA. Ve stánku si můžete prohlédnout celý sortiment nátěrových hmot DETECHA a anglického výrobce RONSEAL. Nabízíme Vám i možnost odborného poradenství. Veletrh se koná v termínu 24.8. - 29.8.2017 v Českých Budějovicích. Náš stánek najdete v pavilonu E1.


BaL Hostivař - Vigvam BaL Hostivař - Vigvam

Ve čtvrtek 8.6.2017 proběhla prodejní akce BaL Hostivař v Areálu Vigvam v Němčicích u Kolína.

Detecha - český výrobce zde prezentovala své tradiční nátěrové hmoty a sortiment barev na dřevo Ronseal. Z divize kosmetiky Regina byly prezentovány výrobky Jelení lůj PRINCEZNA a Jelení lůj PIXEL, které byly českými spotřebiteli zvoleny novinkami roku 2017 v kategorii Dětská kosmetika.
Prezentace dodavatelů proběhla od 16:00 do 20:00. Navštívila nás řada našich milých zákazníků, kterým tímto děkujeme.


Vítěz volby spotřebitele 2017

1.6.2017 - Vítěz volby spotřebitele pro rok 2017

Společnost Detecha slaví úspěch, výrobky z divize Regina kosmetika Jelení lůj PRINCEZNA a Jelení lůj PIXEL zvítězily v prestižní soutěži Volba spotřebitelů. V Novém Městě nad Metují 26.5.2017 – Společnost Atoz Marketing Services na slavnostním galavečeru v paláci Lucerna vyhlásila výsledky marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Letošní rok se účastnilo celkem 160 nových a inovovaných výrobků a to v padesáti kategoriích. Čtyři tisíce českých spotřebitelů rozhodovaly o výsledcích v jednotlivých kategoriích a současně se tak podílely na exkluzívním spotřebitelském výzkumu společnosti Nielsen. Produkty JELENÍ LŮJ PRINCEZNA a JELENÍ LŮJ PIXEL byly českými spotřebiteli zvoleny novinkami roku 2017 v kategorii Dětská kosmetika!


Podniková prodejna Podniková prodejna Podniková prodejna

1.2.2017 - Podniková prodejna

Podniková prodejna v Novém Městě nad Metují má připraven pro své zákazníky šíroký sortiment nátěrových hmot v různých velikostech balení. Jana Járová, vedoucí podnikové prodejny, se těší na Vaši návštěvu.


Nový e-shop značky RONSEAL

10.10.2016 - Spušťen nový e-shop značky RONSEAL - anglický výrobce barev

Nový a hlavně přehledný e-shop anglického výrobce barev RONSEAL. Laky, lazury, vosky a další prostředky na ochranu dřeva můžete ZDE nakoupit.


Země živitelka 2015 Země živitelka 2015

1.10.2016 - Barvy DETECHA nyní i v GLOBUSu

Naše barvy značky Detecha nově i v Globusu. Z našeho sortimentu doporučujeme náš TOP nátěr Karbolineum Extra na komplexní ochranu dřeva. Pro nátěr dřevěného zahradního domku jsme použili veselou kombinaci dvou odstínů třešeň a zelená jedle. Aplikace provedena štětcem v jedné vrstvě.

Nákladní automobil Detecha

4.8.2016 - Nový nákladní automobil

Tento krásný náklaďák Vám vozí tradiční české nátěrové hmoty na dřevo, beton, kov a podvozky aut. Všichni naši odborní poradci jsou Vám po celé republice k dispozici. Volejte, ptejte se a objednávejte.


Nové 50ti litrové balení Karbolieum Extra

1.4.2016 - Nové 50ti kilové balení nátěru KARBOLINEUM EXTRA

Od dubna je prodeji nové 50ti kilové balení nátěru Karbolienum Extra, které je vhodné zejména pro aplikační firmy.


Katalog 2015

1.3.2016 - Nový katalog výrobků

Vydali jsme pro Vás nový katalog produktů pro rok 2016. K dostání u odborných poradců nebo na prodejních místech. Obsahuje veškerý sortiment chemického výrobního družstva Detecha. Najdete v něm barvy na kov, dřevo, beton a přípravky proti plísním.


Země živitelka 2015 Země živitelka 2015

2.9.2015 - Veletrh - ZEMĚ ŽIVITELKA

Na stánku byly prezentovány naše tradiční nátěrové hmoty značky Detecha a sortiment české kosmetiky Regina. Účast návštěvníků veletrhu byla vysoká. Lidé měli zájem jak o nákup zboží tak o odborné poradenství. Oba sortimenty se těšily velkému zájmu, který nás jako výrobce velmi těší.


Certifikát DETECHA Předávání certifikátu Valašskému muzeu v přírodě

20.8.2015 - Sponzoring Valašského muzea v přírodě

Dne 20.8.2015 zástupci Detechy předali finanční dar 20 000 Kč Valašskému muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Darovaná částka bude použita na obnovu a údržbu památek lidové architektury. Předání se zúčatnili Regional Manager Josef Weiss a Product Manager Monika Muchová. Šek převzal Ing. Jindřich Ondruš - ředitel Valašského muzea v přírodě.


Superkov Satin

1.3.2015 - Superkov Satin - NOVÝ VÝROBEK

Od března roku 2015 je v prodeji zcela nový produkt s názvem Superkov Satin - hedvábně lesklý vzhled v atraktivní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu. Spolehlivě působí proti veškerým povětrnostním vlivům včetně UV záření. Je vysoce pružný, zvládá výrazné teplotní výkyvy.