Kariéra

DETECHA, chemické výrobní družstvo, významná společnost v oblasti výroby a distribuce dekorativní a pečující kosmetiky se sídlem v Novém Městě nad Metují hledá nové pracovníky na pozici:

Samostatný technolog

Pracovní náplň:

  • vedení a vytváření technologické dokumentace
  • navrhování technologických zlepšení výroby
  • kontrola dodržování technologických postupů
  • vedení poloprovozních zkoušek
  • spolupráce při zavádění nových výrobků

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ chemické, farmaceutické, přírodovědné
  • znalost práce v laboratoři a technologie výroby
  • znalost systému řízení jakosti dle norem
  • praxi minimálně 2 roky v technologii nebo vývoji nejlépe v kosmetické, potravinářské nebo farmaceutické výrobě
  • dobré organizační schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • další firemní výhody

Nástup: dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: lambertova@detecha.cz
Kontakt: personální oddělení tel: 491 477 133.

Referent/ka prodeje

  • odbyt výrobků - především nátěrových hmot
  • spolupráce s odběrateli, evidence poptávky
  • vedení fakturace
  • zajištění chodu expedičního skladu
  • oradenské služby v prodejním sortimentu nátěrových hmot

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikační schopnosti, flexibilitu, spolehlivost
  • znalost práce na PC