Kariéra

DETECHA, chemické výrobní družstvo, významná společnost v oblasti výroby a distribuce dekorativní a pečující kosmetiky se sídlem v Novém Městě nad Metují hledá nové pracovníky na pozici:

Vedoucí divize kosmetiky

Pracovní náplň:

  • řízení výrobní divize kosmetiky
  • řízení činnosti vývojového oddělení
  • spolupráce při vytváření koncepce společnosti
  • kontrola dodržování výrobně technické dokumentace
  • získávání a realizace nových výrobních programů
  • dohled nad smluvní výrobou

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ / SŠ chemického směru
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • zkušenost s prací ve vývojovém oddělení min. 3 roky
  • organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita
  • znalost systému ISO vítána (není podmínkou)

Nabízíme:

  • práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • mzdu odpovídající výsledkům
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • další firemní výhody

Nástup: dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: lambertova@detecha.cz
Kontakt: personální oddělení tel: 491 477 133.