Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace

Technické kontroly
1
Technické kontroly
Provádíme technické kontroly vozidel
Měření emisí
2
Měření emisí
Také provádíme měření emisí

Otevírací doba

PO     06:00 - 17:00
ÚT     06:00 - 14:00
ST     06:00 - 17:00
ČT     06:00 - 14:00
PÁ     06:00 - 12:00

Přestávka od 11:00 do 11:30

Příjem zakázek je ukončen po naplnění denní kapacity STK.

Vážení motoristé,

vítáme Vás na stránkách Stanice technické kontroly Nové Město nad Metují. Nabízíme Vám své služby v oblasti provádění technických prohlídek, technických kontrol silničních motorových vozidel a přípojných vozidel. Provádíme technické prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3500 kg, přípojná vozidla vozidla do 3500 kg a motocykly. Kategorie: L,M1,N1,O1 a O2. Dále provádíme technické prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla v souvislosti s dovozem, přestavbou uvedených kategorií vozidel.

Druhy technických prohlídek a potřebné doklady: Stanice technické kontroly zjišťuje při technické prohlídce silničního vozidla, zda technický stav a činnost ústrojí částí vozidla je bez závad, nebo má závady porovnáním skutečného technického stavu vozidla s podmínkami stanovenými pro technický stav vozidla zákonem č.56/2001 Sb. ve znění změn doplňků a příslušné prováděcí právní předpisy. Ve stanici technické kontroly provádíme následující druhy technických prohlídek:

Stanice měření emisí se nachází v areálu STK. Nabízí kontrolu emisních systémů a měření emisí zážehových a vznětových motorů. Náš kvalifikovaný kolektiv techniků a mechaniků nabízí své služby pro spokojenost Vás zákazníků. Věříme, že Vás nabízené služby zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu.